Coral Club, Poradnik

Oczyszczanie organizmu – jak się z nim zmierzyć z produktami od Coral Club?

Jeśli przynajmniej trochę orientujesz się w tematyce zdrowotnej i prawidłowego dbania o swoje ciało, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że należy je regularnie oczyszczać z wszelkich toksyn i pasożytów, które z pewnością w znaczny sposób przyczyniają się do gorszego samopoczucia. Bardzo dobrze mogą pomóc Ci w tym wypadku produkty od Coral, ponieważ zostały one starannie opracowane przez doświadczonych naukowców i oparte o naturalne składniki. Poniżej przybliżmy Ci Pau D’Arco oraz ParaFight.

ParaFight

ParaFight

 

Jest to jeden z najlepszych środków, który działa na gromadzące się w organizmie pasożyty. Jego bazą są całkowicie naturalne składniki roślinne, dzięki czemu wykazuje naprawdę skuteczną pomoc dla organizmu. Dodatkowo optymalizuje działanie układu pokarmowego. Zawiera wyciąg z owocu i liścia drzewa czarnego, które jest źródłem garbników, kwasów organicznych i kumaryn. Bardzo dobrze sprawdza się przy zakażeniu nawet najbardziej niebezpiecznymi pasożytami typu glistnica, lamblioza, owsica itd.

Pau D’Arco

Pau d Arco
Pau d arco

To kolejny świetny produkt pozyskiwany na bazie naturalnych składników. Jego bazą jest wyciąg z lapacho – czerwone drzewo, które dożywa nawet 700 lat i rośnie w tropikalnych lasach Argentyny. Od tysięcy lat znane są świetne właściwości lecznicze tego drzewa, które działa niczym antybiotyk. Lapacho wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, jak również zapobiega rozwojowi bakterii Gram-dodatnich, np. gronkowca czy paciorkowcowa oraz Gram-ujemnych, np. salmonelli.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *