Poradnik

Coral Mine

Coral Mine

Woda to podstawa w utrzymaniu dobrego zdrowia, kondycji i radości w życiu.

Organizm człowieka w 70% zbudowany jest z wody. Możemy nasz organizm porównać do akwarium w którym wszystkie organy potrzebują dobrej jakości wody dla zachowania dobrostanu i prawidłowo spełnianych funkcji. Każdego dnia miliony komórek umiera a na ich miejsce powstają nowe. Aby zachować zdrowie, młodość, dobre samopoczucie i siłę potrzebujemy dostarczyć naszemu organizmowi dobrej jakości wodę.

Woda z plastikowych butelek z kranu gdzie woda przepływa przez rury, jest chlorowana zawiera wiele zanieczyszczeń i pamięć ma zaburzoną strukturę, jej ph daleko odbiega od normy.

W jaki sposób poprawić jakość wody,tak by spełniała parametry wody żywej ?

Coral-Mine to sproszkowany koralowiec pochodzący z okolicy wyspy Okinawa. Średnia długość życia ludzi tam mieszkających wynosi ok. 100 lat. Kiedy zanurzymy saszetkę z koralowcem w wodzie o pojemności 1-go litra uzyskamy prawidłowe ph powyżej 7, niskie napięcie powierzchniowe wody ,nasze komórki piją taką wodę i oczyszczają się. Rozklejają się krwinki, rozrzedza się za gęsta krew, normuje się ciśnienie krwi. Skóra staje się bardziej jędrna, gładka i nawilżona. Organy oczyszczają się zaczynają lepiej spełniać swoje funkcje i rozpoczynają się procesy ozdrowieńcze.

Coral Mine

coral mine butelka bez bpa
butelka bez bpa
Woda to Życie i od niej należy zawsze zaczynać każdy nasz dzień wypijając 1-2 szklanek wody przesyconej koralowcem o temperaturze ciała. Wodę należy pić łykami macerując ją przez chwilę w ustach wtedy będzie dobrze wykorzystana przez organizm. Wlewanie dużych ilości wody na raz powoduje częste bieganie do toalety i nadmierne pocenie.
Niezależnie od pory roku, ilość wody dla ludzkiego organizmu jest constans. Na każde 1 kg.wagi ciała przypada 30 ml wody. Np.50 kg-półtora litra wody.
Ilość wody w okresie upałów, przy zwiększonym wysiłku fizycznym (sport, ciężka praca w wysokich temperaturach) zwiększa się.

Kiedy pijemy wodę?

Rano na czczo,w ciągu dnia 30 min. przed posiłkami i ok.1-2 godź po posiłku.

butelka bez bpa
butelka bez bpa coral mine
Prócz wody koralowej możemy zadbać o swoje zdrowie i dobrą kondycję pijąc codziennie letnią wodę z proszkiem z caps. Microhydrin i H-500.
Są to jedne z najsilniejszych antyoksydantów,które zapewniają organizmowi natychmiastowe odkwaszenie, dostarczenie minerałów i silny zastrzyk energii dla komórek. Mikrohydrin i H-500 mogą pić wszyscy,sportowcy, ludzie intensywnie uczący się, osłabieni, mający problem z nadciśnieniem, pamięcią i innymi zaburzeniami oraz dla osób zamieszkujących zanieczyszczone tereny.
Woda zapewnia nam prawidłowe nawodnienie organizmu i jego oczyszczanie. Dzięki piciu wody zapewnisz sobie dobre zdrowie, wytrzymałość, jasność umysłu i chęć do życia.

Coral Mine

Coral Mine
Coral mine natura
Coral Mine
Coral Mine

Sklep Coral Club Coral Mine

2 Comments

  1. Edyta Kuczkowska

   Witam
   Ma Pani rację, że w okresie wzmożonych upałów musimy dostarczyć więcej wody do organizmu. Jest to oczywiste i może dlatego nie napisałam tej informacji w swoim poście. Pracuję z ludźmi już 25 lat i każdego dnia uświadamiam im, że trzeba pić wodę, ponieważ nie jest to dla nich oczywiste. Ludzie zatracili podstawową wiedzę i odeszli od natury a wodę zastąpili piciem kawy, herbaty i słodkimi, kolorowymi wodami myśląc że to nadal woda. Jesteśmy zbudowani w 70% z w wody i dlatego tak ważne jest uzupełnianie jej każdego dnia.

   Reply

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *