Coral Club

Colo Vada Plus – nowoczesna kuracja oczyszczająca w Twoim domu

Regularne oczyszczanie organizmu i dbanie o to, co jemy jest niezwykle ważne. Niestety ludzie nie przywiązują do tego większej wagi, co z czasem prowadzi do poważniejszych zaburzeń układu trawiennego i nie tylko. Coral Club przygotował bardzo ciekawy produkt, dzięki któremu można przeprowadzić kilkuetapowe oczyszczanie organizmu z bardzo dobrymi efektami. Colo Vada Plus jest zdecydowanie godny uwagi, a już za chwilę przekonasz się, na czym polega jego fenomen.

Etapy oczyszczania

Wszystko zaczyna się od 7-dniowego etapu przygotowawczego, który zakłada wstępne oczyszczenie jelit z pasożytów, pierwotniaków, jak również pomoże przeprowadzić detoksykację, która przywraca równowagę minerałów i witamin.

Kolejny etap, to oczyszczanie za pomocą 4-dniowej głodówki. Podczas tych kilku dni osoba przyjmuje sorbent oparty na białej glince kaolinowej, która skutecznie hamuje głód. Warto wiedzieć, że ten etap może być dowolnie powtarzany.

Ostatnim etapem jest stabilizacja uzyskanych efektów i przywrócenie poszczególnych funkcji układu trawiennego. Jednakże z tą różnicą, że teraz wszystko będzie odbywało się na zupełnie nowym i lepszym poziomie.

Czy warto?

Otóż jak najbardziej tak, ponieważ takie oczyszczanie może przynieść Ci jedynie same korzyści. Musisz jednak wiedzieć, że Twoja droga nie powinna zakończyć się na Colo Vada Plus, ponieważ po uzyskaniu efektów oczyszczenia należy odpowiednio dbać o swój organizm i zadbać o to, aby miał wyłącznie najlepsze składniki odżywcze, które pochodzą z dobrych źródeł.

Jak kupować produkty Coral w Polsce?

One Comment

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *